Nowości O nas Hodowla
Nasze championy Rozmaitości Linki Kontakt
 

 

 

 

 

 

Nowości

 

**


Naszym RR-owym rodzinkom, przyjaciołom i znajomom życzymy

pięknych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze

oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!

**

25 października 2023

Dawno nas nie było, więc trochę się aktualizujemy!
Miot T skupił naszą całą uwagę i wolny czas,  maluchy tym razem nieco dłużej były z nami,  również ze względu na wyjazdy i wyloty zagraniczne, więc staraliśmy się by jak najlepiej je przygotować w nowe domy.
Nasza praca przy maluchach, odchowanie,  wychowanie i socjalizacja  daje nam radość i satysfakcję, kiedy wiemy,  że dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze szczenięta  świetnie sobie radziły w nowym dla nich otoczeniu.
Cieszymy się kiedy dostajemy informacje, że maluchy to mądrale i świetnie sobie radzą!

Poniżej nasi podopieczni z miotu T w nowych domach

 

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

**

16 sierpnia 2023

Mamy gorące i wspaniałe wieści z wystaw w Sopocie!

Meru syn mojej Lubayi – miot M na wystawach sopockich pokazał kolejny raz wielką klasę i wygrał całą rasę w oba dni!
Nasza radość jest ogromna, gdyż, Meru kolejny raz uzyskał tytuł ZWYCIĘZCY POLSKI – kilka lat  wcześniej w klasie młodzieży, obecnie w klasie championów i to u specjalisty rasy, wieloletniego hodowcy rodezjanów, sędziego z Holandii Jana Coppensa!

Zatem mamy kolejnego ZWYCIĘZCĘ POLSKI z miotu M - Meru dołączył do swojej siostry Mercedeski!

12.08.23’ Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie,  sędzia: Jill Peak (GB)

MERU MALU Makorikori – klasa championów, 1 lok, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Nominacja na Cruftsa, BOG  VI- lokata 4

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian

13.08.23’ Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie,  sędzia: Jan Coppens (NL)


MERU MALU Makorikori – klasa championów, 1 lok, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), ZWYCIĘZCA POLSKI – SOPOT 2023’, BOG VI- lokata 2

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian

Aniu wielkie gratulacje!

**

12 sierpnia 2023

W galerii szczeniąt zdjęcia z 10 tygodnia !

Rhodesian

**

7 sierpnia 2023

Nasze rude stadko nieznaczenie się pomniejszyło, kilka szczeniąt pojechało już do swoich domków ze swoimi nowymi rodzinkami! Dla maluchów są nowe, a dla nas wspaniałe nasze RR – owe rodzinki, które miały już od nas psiaki, więc serducha nasze są spokojne! Wiemy, że nasi cudni podopieczni będą miały wspaniałe życie! Wszystkiego naj Kochani!

Natomiast u nas jeszcze spore stadko, niektóre szczenięta oczekują na zmianę kraju, więc chwilę jeszcze będziemy się cieszyć z rozbrykanej i słodkiej rudej bandy łobuzów :)

 

W galerii z 9 tygodnia wspólne zdjęcia szczeniąt!

Rhodesian

**

29 lipca 2023

Nasze szczenięta niebawem kończą ósmy tydzień! Za nami wspaniały czas w hodowli, choć bardzo intensywny i pracowity. Obecnie to już całkiem spore, rude stadko, które sprawnie, szybko i  radośnie biega i szaleje w ogrodzie. Kiedy nas widzą, każde poza jedzeniem chce uwagi, kontaktu z człowiekiem,  są otwarte na ludzi, ciekawe nowych rzeczy, chętnie penetrują zakamarki ogrodu, dom już doskonale poznały.
W poniedziałek maluchy zostały drugi raz zaszczepione, w czwartek miały odbiór miotu przez komisje z naszego, bytomskiego oddziału ZKwP, mają też już swoje imionka, no i za chwilę trudniejszy dla nas czas rozstań, bo powoli szczenięta zaczną odjeżdżać do swoich nowych rodzinek!

 

Zapraszamy jeszcze do galerii z ósmego tygodnia, to już ostatnie wspólne zdjęcia naszych słodziaków z miotu T!

Rhodesian

**

27 lipca 2023

To już ósmy tydzień życia maluszków! Czas pędzi dla nas w iście rodezyjskim tempie! A nasze, słodkie rudzielce z miotu T - rosną zdrowo, szleją i rozrabiają ogrodzie, ponadto są kochane, mądre i mają cudowne usposobienie!

W galerii z 8 tygodnia nowe zdjęcia szczeniąt!

Rhodesian

**

18 lipca 2023

Dzieje się u nas sporo:)  Nasze rude stadko już rozbrykane na całego, maluchy rośną zdrowo, cudnie się rozwijają,  są przesłodkie i absolutnie kapitalne!
7 tydzień życia szczeniąt nabrał biegu, a my czasu na nic nie mamy, bo maluchy rosną, a  wraz z nimi potrzeby ich samych. Natomiast, my by zadbać o jak najlepszy rozwój i socjalizację robimy wszystko, by im to zapewnić:) Gości sporo przez dom przechodzi, więc maluchy zachwycone, mogą podgryzać nowe buty i ich właścicieli:)

W galerii grupowej fotki rudzielców - 7 tydzień życia- zapraszamy!

Rhodesian

**

17 lipca,  moja ukochana i cudna Mercedeska i jej równie wspaniałe rodzeństwo z miotu  M ( Lubaya & Maverick) obchodziło 6 urodziny!
Wszystkim solenizantom życzymy zdrówka i wspaniałej kondycji na kolejne lata!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian

**

No i chwalimy boskiego Granta!
Kiedy, my odchowujemy szczenięta  i mamy pauzę w wystawach, to Grant – piękny synalek Mercedeski ( miot G – Mecedes &Kubi) odnosi sukcesy na wystawach!

I tak chwilę temu w pięknym stylu ukończył Młodzieżowy Championat Polski !

03.06.23 ‘ Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych Memoriał Jerzego Okońskiego - duże CWC, sędzia: Anna Rajs (PL)
GRANT GAYLE Makorikori - klasa młodzieży: ocena doskonała, lokata 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy !!

 

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian

Natomiast w Krakowie zdobył kolejne CWC, niezbędne do Championatu Polski!

09.07.23’ – XXV Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych Kraków, sędzia: Gabriela Ridarcikova (SK)
GRANT GAYLE Makorikori - klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata 1, CWC

Hania & Grant jestem z Was dumna!

 

 

 

**

13 lipca 2023

Zapraszamy do galerii indywidualnej oraz grupowej szczeniąt – 6 tydzień

Rhodesian

**

10 lipca 2023

Nasze szczenięta z miotu T rosną, pięknie i prawidłowo się rozwijają, rozpoczęły już  6 tydzień życia! Ponadto dalej uczą się psich zachowań, bawią się i  łobuzują, no i testują swoje ostre ząbki:)
I przyszedł też czas na pierwsze zabiegi weterynaryjne, tym razem przyjechała do nas wyjątkowa i bliska naszemu sercu Pani doktor Ewelina!

Wszystkie maluchy zostały kompleksowo przebadane i pierwszy raz zaszczepione oraz zachipowane  przez moją najlepszą hodowczynie Dr n wet Ewelinę Pyzik

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

 

Zapraszamy jeszcze go galerii grupowej z 5 tygodnia, dodaliśmy nowe zdjęcia naszych, uroczych szczeniąt!

Rhodesian

**

 

4 lipca 2023

Zapraszamy do galerii grupowej szczeniąt – 5 tydzień

Rhodesian

**

30 czerwca 2023

Czas pędzi u nas w szalonym tempie, maluchy rosną jak na drożdżach, chwilę temu przyszły na świat, a tu za chwilę kończą 4 tygodnie!

W rozwoju też intensywnie, szczenięta już widzą i słyszą, choć zmysły te jeszcze są w rozwoju,  mają już też  piękne mleczne uzębienie – wszystkie zgryzy są nożycowe czyli prawidłowe. Coraz pewniej się przemieszają, zaczęły się zabawy, podgryzanie, wokalizują, rozwija się cały repertuar psich zachowań.  Wprowadziliśmy nowe posiłki mięsko indycze- gotowane, starter karmy póki co namaczany na mleku kozim, maluchy z chęcią zjadają nowe pokarmy i zdrowo rosną;)
Natomiast nasza cudna Rózia dalej matkuje cudnie, karmi, pilnuje swojej rozkosznej gromadki. Maluchy też zaczęły przebywać na zewnątrz, łapią promienie słońca i się wentylują, póki co na tarasie, lecz za chwilę awansują na większy metraż, czyli szczeniakowi ogródek, ale to jeszcze za chwile.

Zapraszamy do galerii grupowej szczeniąt – 4 tydzień

Rhodesian

**

21 czerwca 2023

Meldujemy się po krótkiej przerwie z nowościami z życia miotu T!

Okres neonatalny za maluchami, nastała faza przejściowa w rozwoju szczeniąt. Maluszki zdrowo rosną, pięknie się rozwijają i przybierają na wadze. Oczka już mają  otwarte, lecz jeszcze „zamglone”, co na tym etapie życia jest zupełnie normalne, ostrość widzenia jest w trakcie rozwoju. Zaczęły już stawać na nogi i powolutku chodzić, choć jeszcze bardzo nieporadnie, lecz zgodnie z instynktem próbują odchodzić z legowiska na podkłady i tam załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Są też pierwsze próby wychodzenia poza kojec i miskę, do której są przekładane w trakcie porannych czynności higieniczno- porządkowych Lecz na zwiedzanie pokoju i domu przyjdzie jeszcze czas, gdy chodzenie będzie dobrze opanowane.
Zaczęły się też pierwsze interakcje wśród szczeniąt, badanie otoczenia pysiem, pogryzania brata czy siostry. Jednakże na  tym etapie życia jeszcze zdecydowanie dużo śpią i przebywają z matką.

Ruszyła wspólna galeria – 3 tydzień życia!

Rhodesian


Zapraszamy również do galerii indywidualnych maluszków!

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

 

**

12 czerwca 2023

Dzisiaj mija ósma doba życia maluchów! Nasze rude i rozkoszne towarzystwo podwoiło już swoją masę urodzeniową, co przy tak licznym miocie jest bardzo dobrym rezultatem. Rózia troskliwie matkuje i karmi maluchy, my dbamy o mamuśkę, na tym etapie to najważniejsze by ładnie przybierały. Poza stymulacją neurologiczną, którą wdrożyliśmy 3 dnia życia szczeniąt większych zmian w tym okresie nie ma u maluchów, jedzą, śpią i rosną:)

Zapraszamy do galerii grupowej miotu T  – 2 tydzień życia

 

 

Rhodesian

**

6 czerwca 2023

Miot T już na świecie!

Z wielką radością informujemy, że oczekiwany miot T jest już z nami! Mamy 9 pięknych i silnych szczeniąt, 7 chłopaków i 2 dziewczynki! Cudowna mama Rózia i jej nowo narodzone potomstwo mają się dobrze! Czuwamy nad nimi troskliwie :) Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie szczeniąt znajdziecie tutaj

Będziemy uzupełniać i informować na bieżąco, tylko chwilkę odpoczniemy i się ogarniemy :)

Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

 

**

3 czerwca 2023

Rózia- 59 dzień ciąży ! Wszystko już przygotowane do narodzin rudych klusek, więc odpoczywamy i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie Trzymajcie kciuki!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

**

26 maja 2023

Grant lansuje się na ringach, my tymczasem powoli organizujemy się do porodu!

Dzisiaj mija 50 dzień ciąży! Nasza przyszła mamuśka Rózia ma się doskonale, apetyt jej dopisuje, jest już słusznych rozmiarów, więc zdecydowanie więcej odpoczywa. Ciąża przebiega prawidłowo, na ostatnim, wtorkowym usg podglądaliśmy maluszki, rozwijają się dobrze, więc w spokoju oczekujemy rozwiązania.

 

47 dzień ciąży

Rhodesian Rhodesian

43 dzień ciąży

Rhodesian

**

 

21 maja 2023

Nasz cudny Grancik, piękny synalek Mercedeski ma za sobą bardzo udany weekend wystawowy!

19.05.2023’ II Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Gniazdów, sędzia: Petr Rehanek (CZ)

GRANT GAYLE Makorikori - klasa młodzieży: lokata II, ocena doskonała

20.05.2023’ XIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Gniazdów, sędzia: Jakub Rudziński (PL)

GRANT GAYLE Makorikori -klasa młodzieży: lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

21.05.2023’ XV Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Gniazdów, sędzia: Nikola Dumezić (MNE)

GRANT GAYLE Makorikori -klasa młodzieży: lokata I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

Rhodesian

Haniu, wielkie gratulacje dla Was!

A po wystawie, chwila hasania;)

Rhodesian

 

**

9 maja 2023

Ogrodowe plażowanie rudzielców;) 

Rhodesian Rhodesian

**

1 maja 2023

Co za dzień, co za radość!
Pierwszy dzień maja spędziliśmy na wystawie w Kobiórze. Piękna pogoda, fajny teren wystawowy, czas mile spędzony z  wśród znajomych – iście piknikowy klimat!
Moja Bella, piękna córka Mercedes zakończyła ten dzień  pięknymi wynikami  i ogromnym sukcesem – została drugim Najpiękniejszym Psem Wystawy!

VI Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Kobiór O/ Bielsko Biała, sędzia; Dariusz Patrzałek (PL)

MłCHPL, CHPL, BELLA BLOOM Makorikori –  klasa championów - 1 lokata CWC, NDS, BOB – Zwycięzca Rasy!

I na finałach:

1 lokata BEST OF GROUP VI & 2 lokata BEST IN SHOW

Rhodesian

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

Natomiast  Grant, również synalek mojej Mercedeski - pięknie współpracował z Hanią w ringu i pokazał się równie doskonale!

GRANT GAYLE Makorikori – klasa młodzieży, ocena doskonała, 2 lokata.

Rhodesian

**

Data 1 maja jest dla nas szczęśliwa, i to nie tylko z powodu wystawy!

W tym dniu,  w 2010 roku przyszedł na świat pierwszy nasz miot W- Makorikori, po cudownych rodzicach GABBY i legendarnym IKIMBA WAITIMU!

Solenizantom, cudownym seniorom, którzy świętują swoje 13 urodziny -  Nessi i Rico życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu!

Rhodesian Rhodesian

Natomiast na zawsze zostaną w naszych sercach i pamięci, szczenięta z miotu W, a później dorosłe psy,  które dawały swoim rodzinom tyle radości, a tym samym mnie jako hodowcy! I moja przecudna i nieodżałowana Waceera Ajia Makorikori

**

30 kwietnia 2023

Mamy wspaniałe wieści!

Wczoraj byliśmy na badaniu usg i ciąża mnoga u Rózi jest potwierdzona! Zatem maluszków będziemy się spodziewać na początku czerwca!
Nasza piękna mama Mercedes, domowo Rózia czuje się doskonale, zachowuje aktywność, apetyt dopisuje,  oby tak dalej!
Ze Slavką właścicielką Tonego cieszymy się bardzo i z niecierpliwością będziemy oczekiwać szczeniąt!

 

**

Rhodesian Rhodesian

**

29 kwietnia 2023

10 urodziny świętują rudzielce z miotu A- Gabby & Akono!
Wspaniałości  i jeszcze wielu lat w zdrowiu dla dzisiejszych solenizantów!

Rhodesian

**

17 kwietnia 2023

Kolejne sukcesy Beli i Granta na wystawach!

33. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Zakrzów (O/Racibórz), 16.04.2023, sędzia: Maria Zasada(PL)

BELLA BLOOM Makorikori – klasa championów, 1 lokata,  CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy!

Rhodesian Rhodesian

 

GRANT GAYLE Makorikori – klasa pośrednia, 1 lokata, ocena doskonała, CWC

Rhodesian

**

32 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Zakrzów (O/Racibórz), 15.04.2023, sędzia: Marian Paweł Bocianowski (PL)

GRANT GAYLE Makorikori – klasa pośrednia, 1 lokata, ocena doskonała, CWC

Grant rozpoczął Championat Polski!

 

**

8 kwietnia 2023

Zimny, kwietniowy ale bardzo udany weekend wystawowy za nami ! Nasze rudzielce Bella i Grant, mimo niesprzyjającej aury świetnie się spisały!

01.04.23’ Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Gniazdów O/Częstochowa, sędzia: Hanna Itzeli (PL)

MŁ CHPL, CHPL BELLA BLOOM Makorikori - klasa championów lokata 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy  i 2 BOG!

Rhodesian Rhodesian

GRANT GAYLE Makorikori -  klasa młodzieży lokata 1 ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie!

Rhodesian

**

02.04.23’ Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Gniazdów O/ Częstochowa, sędzia: Grzegorz Gołębiowski (PL)

MŁ CHPL, CHPL BELLA BLOOM Makorikori - klasa championów lokata 1, CWC, NDS, BOS

Rhodesian,

GRANT GAYLE Makorikori -  klasa młodzieży lokata 1 ocena doskonała,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie,
BIS Junior – 4 lokata!

Rhodesian

**

7 kwietnia 2023

Zdrowych, pięknych i radosnych Świąt Wielkanocnych rodzinnych, pełnych miłości i spokoju - życzymy naszym przyjaciołom, znajomym, sympatykom i oraz naszej całej RR- owej rodzinie Makorikori

Wesołego Allejuja!

**

Rodezjany są częścią mojego życia od 2007 roku, częścią życia mojej rodziny. Wówczas do naszego domu trafiła moja pierwsza i wymarzona, rodezyjska suczka GABBY GAYLE Leo Ginger, którą pokochałam do szaleństwa!
Afrykańskie pręgusy szybko stały się moją pasją, radością i miłością i tak jest do dnia dzisiejszego. Obecnie żyją z nami trzy rude damy, najmłodsza z nich, to moje czwarte, wyhodowane przeze mnie pokolenie z moim przydomkiem Makorikori.
Z przyjemnością przedstawię Wam swoje spojrzenie na rasę, w oparciu o moją wiedzę i praktykę.
Merytorycznie, ale z pasją i na wesoło opowiem Wam, o rudzielcach z pręgą na grzbiecie, podzielę się doświadczeniem zebranym na przestrzeni lat, życia z rodezjanami, również jako wystawca, hodowca a przede wszystkim miłośnik rasy!
Będzie mi niezmiernie miło zapoznać Was z moją ukochaną rasą psów!

ZAPISY POPRZEZ SKLEP DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ:
https://animaliaszkolenia.pl/produkt/rr/

Szkolenie przeznaczony dla właścicieli/opiekunów rodezjanów, hodowców oraz pasjonatów/osób chcących pogłębić swoją wiedzę oraz każdego komu kiedykolwiek przeszła przez głowę myśl o RR.
Program:
KRÓTKO O HISTORII RASY I JAK PIES NA LWY ZNALAZŁ SIĘ W POLSCE.
WZORZEC RASY – OMÓWIENIE, CECHY RASY.
TEMPERAMENT A CHARAKTER – DZIEDZICZENIE A WYCHOWANIE.
ZDROWIE – CHOROBY GENETYCZNE, BADANIA PARY RODZICIELSKIEJ, SCHORZENIA I CHOROBY CHARAKTERYSTYCZNE DLA RASY, WPŁYW ŚRODOWISKA NA ZDROWIE.
ŻYCIE Z RODEZJANEM – WYCHOWANIE, CODZIENNOŚĆ, TRENING, SPORT ORAZ WYSTAWY PSÓW.
CZY RODEZJAN TO IDEALNY PIES DLA CIEBIE?

Zapraszam Was serdecznie!

 

 

**

28 marca 2023

Piękne podsumowanie roku wystawowego dla psów z naszej hodowli!

W ogólnopolskim rankingu POLISH TOP DOG prowadzonym przez Związek Kynologiczny w Polsce, psy z przydomkiem Makorikori, wyhodowane przeze mnie zajęły czołowe lokaty w rasie!

I tak C.I.B., Multi Ch, Grand CH PL, Mł Zw. Pl - MERU MALU Makorikori, syn mojej Lubayi i australijczyka Mavericka (miot M) zajął
1 lokatę i tytuł TOP RHODESIAN RIDGEBACK 2022’ roku!

Rhodesian

Meru pięknie w ubiegłym roku prezentował się na wystawach, co zawdzięczam jego właścicielce Ani, która wraz z Meru stanowi cudny duet na wystawach psów rasowych!
Kochana, gratuluję i dziękuję całokształt pracy z Meru i zaangażowanie!

Teraz moja prywatna sunia, czyli piękna Bella :) ranking dla niej też przyniósł wysoką lokatę, tuż za Meru!

MŁ CHPL, CHPL BELLA BLOOM Makorikori , córka mojej boskiej Mercedes i Benjamina (miot B- również rodowód w większości australijski) zajęła 2 lokatę i tytuł VICE TOP RHODESIAN RIDGEBACK 2022 roku!

Rhodesian Rhodesian

 

I na deser młodziutki Grant.
GRANT GAYLE Makorikori, również przecudny synalek Mercedeski i Giacobbe ( miot G) który dopiero co stawia pierwsze kroki na ringach wystawowych, trafił do 10 TOP DOG w rasie!

Rhodesian

**

Meru i Bella – TOP-owa dwójka rodezjanów!

 

**

27 stycznia 2023

Moja ukochana Bella i jej przecudne rodzeństwo z miotu B ( Mercedes & Benjamin) świętują dzisiaj 2 urodziny!!
Zdrówka i wszystkiego co najlepsze życzymy dzisiejszym solenizantom!!

 

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

**

10 stycznia 2023

Najwyższy czas na podsumowanie sezonu wystawowego za 2022 rok!
To był zdecydowanie rok mojej ukochanej i przecudnej Belli!!
W ubiegłym roku byliśmy na 15-stu wystawach w Polsce, w ciągu sześciu miesięcy, bo przecież trzeba też odpocząć, BELLA BLOOM Makorikori- 23 m-ce, po rodzicach:
Matka: C.I.B.,MultiCH, JCHPL, CHPL, GRAND CHPL, ZW PL19'  MERCEDES MALU Makorikori
Ojciec: C.I.B., MultiCH, Multi GRAND CH, MAANHAAR PRIMO- CREATUS FATEFUL BENJAMIN
uzyskała następujące wyniki:

3x Zwycięzca Młodzieży
3x Najlepszy Junior w Rasie
11x CWC – 8 x wystawy międzynarodowe, 3x wystawy krajowe
3 x CACIB
4 x res-CACIB
6 x Najlepsza Dorosła Suka
4 x BOB
2 x BOS
BOG I – 1x
BOG II - 2x
Na 14-stu wystawach zawsze ocena doskonała z 1 lokatą, tylko jedna wystawa, na której Bella była na drugiej lokacie, ale również doskonała.
Moja cudna dziewczynka w roku 2022 rozpoczęła i ukończyła:
Młodzieżowy Championat Polski
Championat Polski!
Natomiast rozpoczęty Interchampionat – C.I.B – mam nadzieję ukończymy w tym roku!

 

 

 

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

**

5 stycznia 2023

1 urodziny świętują dzisiaj nasze, słodkie rudzielce z miotu G po cudnej  Mercedesce i Giacobbe!
Naszym cudnym wychowankom i dzisiejszym solenizantom życzymy wielu lat w zdrowiu i samych wspaniałości!

 

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

**

 

 

  ARCHIWUM 2022
ARCHIWUM 2021 ARCHIWUM 2020
ARCHIWUM 2019 ARCHIWUM 2018
ARCHIWUM 2017 ARCHIWUM 2016
ARCHIWUM 2015 ARCHIWUM 2014
ARCHIWUM 2013 ARCHIWUM 2012
ARCHIWUM 2011 ARCHIWUM 2010
ARCHIWUM 2009 ARCHIWUM 2008

 

 
 


© Izabela Gołąb - Hodowla Rhodesian Ridgeback | Projekt Ane-Mon 2009 |Wszelkie prawa zastrzeżone
FCIZKwP