Nowości O nas Hodowla
Nasze championy Rozmaitości Linki Kontakt
 
Wydarzenia 2008 roku

 

2008-11-09
W niedzielę, na Międzynarodowej wystawie w Poznaniu Gabby Gayle zajęła I lokatę
i uzyskała CWC ! Tym miłym akcentem zakończyliśmy sezon wystawowy
2008 roku. Można zdecydowanie powiedzieć, że był udany!!!

**

2008-09-14
W niedzielę, na Krajowej wystawie w Chorzowie Gabby Gayle zajęła I lokatę oraz uzyskała tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie.

**

2008-08-16
Pierwsza Klubowa wystawa Rhodesian Ridgeback, która odbyła się Nowym Targu, także przyniosła nam radość. Nasza Gabby Gayle zajęła I lokatę i uzyskała CWC. Deszcz i zimno nie popsuły nam humorów, no może odrobinę naszym rudzielcom :)

**

2008-08-10
W niedzielę na Międzynarodowej wystawie w Sopocie, Gabby Gayle zajęła I lokatę z oceną doskonałą, uzyskała tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie i zdobyła pierwszego CACIB-a. Jesteśmy mega szczęśliwi, biorąc pod uwagę, że oceniał nas znawca rasy RR, sędzia Jochen H.Eberhard.

**

2008-07-27
Krajowa wystawa będzińska, przyniosła nam znów sukces! Gabby Gayle zajęła I lokatę z oceną doskonałą i uzyskała tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie! Znów radość!

**

2008-07-11
W piątek, na Międzynarodowej wystawie w Warszawie, Gabby Gayle zajęła I lokatę z oceną doskonałą i uzyskała swoje pierwsze CWC na wystawie międzynarodowej.

**

2008-06-08
W niedzielę, na krajowej wystawie w Lublinie, Gabby-Gayle zajęła I lokatę z oceną doskonałą. Jest to już piąte Zwycięstwo Młodzieży. Wizyta była raczej towarzyska, odwiedziliśmy naszą mamę i siostrę, a przy okazji zaliczyliśmy wystawę. Było bardzo miło!

**


© Izabela Gołąb - Hodowla Rhodesian Ridgeback | Projekt Ane-Mon 2009 |Wszelkie prawa zastrzeżone
FCIZKwP*