Nowości O nas Hodowla
Nasze championy Rozmaitości Linki Kontakt
 
 
 

 

 

Wydarzenia roku 2015

30 listopada 2015

Wszystkie nasze maluchy z miotu J mają już swoje kochające rodzinki ! Niebawem powstanie galeria szczeniąt
"w nowych domach", w której będziemy zamieszczać zdjęcia naszych wychowanków z miotu J.

Już teraz wszystkie nasze RR - owe rodzinki zapraszamy di nadsyłania zdjęć!

29 października 2015

Ostatnie dwa tygodnie były dla nas pełne emocji!

Nasze szczenięta powoli opuszczały nas i rozjeżdżały się do nowych domów, do swoich wspaniałych nowych rodzinek! Wszystkim naszym maluchom życzymy by prężnym, rodezyjskim krokiem weszły w nowe domy, natomiast naszym nowym
rr- owym rodzinkom życzymy samych wspaniałych chwil, choć zdajemy sobie sprawę, iż to okres wzmożonego wysiłku przy odchowaniu malców. Powodzenia Kochani!!

I niespodziewanie dla nas zwolniła się rezerwacja suczki z czerwoną kokardką, więc nasza urocza Safiya czeka na swoją rodzinkę. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu! 
Poniżej zdjęcia naszej ślicznoty!

RhodesianRhodesian

Rhodesian Rhodesian

Zapraszamy jeszcze do galerii z 9 i 10 tygodnia miotu J !

13 października 2015

To już 8 tydzień życia naszego rozkosznego stadka, nasza 12-stka ma się doskonale! Pogoda  sprawiła, iż ogródek szczenięcy opustoszał a harce i szaleństwa odbywają się w domu
Ponadto maluchy w ubiegły piątek odwiedziła nasza zaprzyjaźniona pani weterynarz, która sprawuje opiekę weterynaryjną nad naszymi rudzielcami, zostały przebadane i kolejny raz zaszczepione. Niebawem trudne dla nas chwile pierwsze rozstania i wyjazdy do nowych domów naszych wychowanków !

Zapraszamy do galerii grupowej szczeniąt z 8 tygodnia!

Rhodesian

7 października 2015

Meldujemy się po zdecydowanie dłuższej przerwie i nadrabiamy spore zaległości
Od piątku do naszych najmłodszych rudzielców przyjeżdżały nasze nowe RR -owe rodzinki!
Szczenięta z zachwytem witały gości, nowe osoby do głaskania, tulenia i podgryzania!
Dziękujemy serdecznie wszystkim za wizyty i mile spędzony czas!
Natomiast nasze rude stadko ma się świetnie! Rosną, bawią się, korzystają z pogody i spędzają sporo czasu w ogrodzie. Jesteśmy już też po odbiorze miotu, w poniedziałek odwiedziła nas komisja hodowlana z bytomskiego oddziału ZKwP
wraz z weterynarzem, który zachipował nasze szczenięta. Maluchy mają już też nadane imionka, tradycyjnie w języku suahili.
Ponadto statystyki miotu od narodzin nie uległy zmianie, cała nasza cudowna 12-stka jest dalej standardowa-wzorcowa.

Zapraszamy do galerii grupowej szczeniąt z 7 tygodnia życia !

Rhodesian

27 września 2015

Dzisiaj zaczynamy od trochę starszych naszych wychowanków!

Wena, córka Gabby z miotu A  i Leon - Waśkowy syn miot L - kolejny raz pobiegli jako para w III Konursowym Biegu Coursingowym  Psów Rasy Rhodesian Ridgeback w Przywidzu k. Gdańska. Wynik oczywiście imponujący Awena Hanuni Makorikori 'Wenka' zajęła II miejsce uzyskując 529 punktów -261 w I biegu i 268 w II biegu, natomiast Lutalo Changa Makorikori 'Leon' kolejny raz wygrywa całe zawody uzyskując największą ilość punktów i zdobywa I miejsce I bieg 264 punktów ,II bieg 276 punktów, łacznie 540 punktów !!

Jesteśmy dumni i cieszymy się bardzo wraz z właścicielami, że nasze psy, świetnie biegają w wyścigach!!  Kochani gratulujemy Wam serdecznie!!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian
a po zawodach, czas na relaks !

Teraz o naszych najmłodszych wychowankach, czyli szczętach z miotu J !

Nasze rude stadko jest absolutnie przeurocze!! Szczenięta świetnie się rozwijają, rosną i bawią się ze sobą i testują  swoje ząbki ostre jak igiełki :) Przyzwyczajmy maluchy  do zabiegów pielęgnacyjnych, są szczotkowane, regularnie mają obcinane pazurki, póki co bez protestów :) W piątek odwiedziła nasze maluchy nasza pani weterynarz, wszystkie szczenięta zostały przebadane i po raz pierwszy zaszczepione. Od przyszłego weekendu zapraszamy nasze oczekujące rodziny w odwiedziny

Zapraszamy do galerii grupowej z 6 tygodnia oraz do galerii indywidualnej szczeniąt! Dzisiaj miały pierwszą  sesję w pozycjach wystawowych

Rhodesian

20 września 2015

Rozpoczął się 5 tydzień życia naszych małych podopiecznych !
Maluchy są w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju, trwają zabawy grupowe, rozwija się cały wachlarz psich zachowań!  Przy sprzyjającej pogodzie korzystają z wydzielonego na ich potrzeby ogrodu i poznają najbliższe otoczenie i mnóstwo nowych dla nich rzeczy, a my obserwujemy ich temperamenty

Zapraszamy do galerii grupowej z 5 tygodnia życia oraz galerii indywidualnych szczeniąt !

Rhodesian

14 września 2015

To już czwarty tydzień życia naszych maluchów!!  Rosną jak na drożdżach, zostały wprowadzone na stałe posiłki z miski, najpierw  gotowane mięsko z żółtkami, więc nauka jedzenia z miski została opanowana w tempie ekspresowym
Ponadto maluchy są już kontaktowe, reagują na głosy i dźwięki, wyrzynają się też zęby ! Chodzą już bardzo zgrabnie, zwiedzają najbliższe otoczenie i bawią się ze sobą.

W galerii grupowej zdjęcia z 4 tygodnia!

Rhodesian

6 września 2015

Kolejny tydzień za nami

Szczenięta skończyły już dwa tygodnie, rosną i rozwijają się prawidłowo, masa urodzeniowa podwojona,  wszystkie mają otwarte oczka lecz wzrok nie jest jeszcze w pełni rozwinięty.
Nieskoordynowane dotychczas ruchy zamieniają się w pierwsze wędrówki maluchów po kojcu, więc całkiem zgrabnie zaczynają chodzić na swoich maleńkich łapkach. Zaczęły też wchodzić też w pierwsze interakcje między sobą, robią się coraz bardziej świadome otoczenia, wokalizują oraz coraz częściej powarkują. Pierwszy zabieg pielęgnacyjny, czyli obcinanie pazurków też za nimi

Zapraszamy do galerii z 3 tygodnia !

Rhodesian

29 sierpnia 2015

Nasze maluchy z miotu J skończyły już tydzień!
Ładnie rozwijają się i przybierają na wadze, a ich aktywność życiowa na chwilę obecną ogranicza się ssania mleka matki i spania. Natomiast nasza Gabuśka jak zawsze opiekuńcza nie odstępuje swoich maluchów ani na krok.

Zapraszamy do galerii szczeniąt z 2 tygodnia !

Rhodesian

23 sierpnia 2015

Miot J jest już z nami!!

21 sierpnia powitaliśmy na świecie szczenięta po Gabby i Jonasie ! W wyniku cesarskiego cięcia w 60 dniu ciąży,  urodziło się 12 cudnych szczeniąt, 8 dziewczynek i 4 chłopaków!!

Szczenięta są zdrowe, żywotne, mają silny odruch ssania, przyszły na świat z dużą masą  urodzeniową przedział wagowy pomiędzy 420 a 580 gram. Miot jest bardzo ładny i wyrównany, wszystkie szczenięta mają piękne pręgi, typowe umaszczenie, jedynie jedna sunia ma nieco więcej bieli na klatce piersiowej, reszta szczeniąt  minimalne białe znaczenia. Nie posiadają wad anatomicznych, brak zrostów w ogonie, nie stwierdzono DS (-) oraz innych możliwych wad widocznych na tym etapie życia. Będziemy śledzić rozwój szczeniąt i informować na bieżąco!
A nasza dzielna Gabby, choć jeszcze zmęczona, to i tak instynkt macierzyński jest u niej ponad wszystko i jak zawsze troskliwie zajmuje się swoją liczną gromadką!

Zapraszamy do galeri miotu J

Rhodesian

15 sierpnia 2015

Dawno nas nie było, więc spieszymy donieść, że nasza przyszła mamuśka ma się dobrze!  53 dzień ciąży za nią, więc  już jest słusznych rozmiarów, dużo odpoczywa, zwłaszcza że panujące upały nie są sprzyjające.
W poniedziałek byliśmy w klinice na kolejnym kontrolnym Usg, maluchy rozwijają się prawidłowo, zatem dalej w spokoju czekamy na szczęśliwe rozwiązanie, które już niebawem !

Poniżej zdjęcia z badania Usg i nasza Gabby w 53 dniu ciąży!

Rhodesian Rhodesian

a tu rude razem :)

Rhodesian

25 lipca 2015

I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie, sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)
Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej, sędzia: Petr Rehanek (CZ)

LUBAYA MANGA Makorikori 'Lu '- kl. pośrednia, oc. dosk., I lok, CWC, CACIB, NDS,  BOS !!

WACEERA AJIA Makorikori 'Waśka'- kl. championów, oc. dosk., I lok, CWC, res- CACIB

ASALI IPYNA Makorikori 'Akina'- kl. otwarta, oc., dosk., I lok, CWC - właściciel : Marta Grochowska

II Najlepsza Grupa Hodowlana dla nas ! Jestem bardzo dumna z moich rudzielców!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Serdeczne dziękuję Kasi Rusinek za ładną prezentację mojej Waśki w porównaniu o CACIBA ! Dziękuję również Martynie Nowak za piękną prezentację Waśki na ringu honorowym!
Dziękuję za mile spędzony czas Kasia Rusinek, Hania Nycz, Marta Grochowska, Łukasz!

24 lipca 2015

Mamy wspaniałe wieści !!

Z wielką radością informujemy, iż  badanie Usg  potwierdziło ciążę u naszej Gabby !! 

W ubiegły piątek byliśmy z wizytą w klinice, ciąża jest mnoga, Gabby czuje się dobrze, choć stała się nieco wybredna przy jedzeniu :)  Teraz będziemy w spokoju oczekiwać szczęśliwego rozwiązania, które ma nastąpić po 25 sierpnia!!

Miot J miał pierwszą sesję zdjęciową - zdjęcia poniżej !

Rhodesian Rhodesian

29 czerwca 2015

Nasze psy z ‘miotu L’ osiągają rewelacyjne wyniki na ringach ! 

Piękny dzień dla rodzeństwa z naszego miotu L!! Labone w wieku zaledwie 16 miesięcy wygrywa swoją klasę, a także uzyskuje tytuł najlepszego psa w rasie na szczecińskiej wystawie! Lamia dotrzymuje kroku bratu i również wygrywa  klasę młodzieży i obydwoje kończą championaty Polski !
Jesteśmy dumni z naszych wychowanków, a właścicielom dziękujemy :)

28.06.2015’ Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Szczecinie, sędzia: Sigrid Jarmer (A)

LABONE MWINE Makorikori - kl. młodzieży, oc.dosk, 1 lok, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, 4 BOG !!

Labone ukończył Młodzieżowy Championat Polski! Kasia, Paweł serdeczne gratulacje !

Rhodesian

LAMIA ZANTA Makorikori - kl. młodzieży, oc.doskonała, 1 lok, Zwycięzca Młodzieży !

Rhodesian

Lamia ukończyła Młodzieżowy Championat Polski! Lucyna gratulację serdecznie !

26 czerwca 2015

Chwalimy Lulu i Wenkę  z miotu A !! Nasze psiaki oprócz sukcesów wystawowych, osiągają fajne wyniki w wszelkiego rodzaju psich sportach.
Wiosną były zawody coursingowe, a teraz są osiągnięcia w dogtrekingu, który się odbył w Wiszni Małej. W zawodach wzięli udział : Lulu z Emilią i zajęły 9 miejsce na 54 uczestników,  oraz Asia i Grzegorz z Weną zajęli miejsce 24 na 54 uczestników! Jestem z Was dumna :)

Rhodesian

22 czerwca 2015

Kolejne sukcesy wystawowe dzieciaków z miotu L!

21.06.2015’ XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Gdynia, sędzia: Iwona Łuczak (PL)

LUNANGA ZENDE  Makorikori -‘Lenny ‘- kl. otwarta, oc.doskonała, 1 lok, CWC, Najlepszy Dorosły Pies ,
Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Grupy VI !!

Rhodesian

Grant,  gratuluję tak udanego debiutu wystawowego !!

21.06.2015’ XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Gdynia, sędzia: Iwona Łuczak (PL)

LAMIA ZANTA Makorikori - kl. pośrednia, oc.doskonała, 1 lok, CWC, Najlepsza Dorosła Suka , Zwycięzca Płci Przeciwnej

Rhodesian


Serdeczne gratulacje Lucyna :)

19 czerwca 2015

Nasza różowa sunia ASALI IPYANA Makorikori domowo Akina  - miot A (Gabby x Akono) wyrosła na piękną rodezjankę, ale nie mogło być inaczej, po takich świetnych rodzicach!
Oprócz ukończonych championatów, uprawnień hodowlanych i zdrowych stawów biodrowych oraz  łokciowych ma też swoją stronę internetową!

Poniżej śliczna Akina !

Rhodesian

14 czerwca 2015

07.06.2015' XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Raciborzu , sędzia : Katarzyna Gazda (PL)

LUBAYA MANGA Makorikori 'LU' -  kl. pośrednia, oc. doskonała, 1 lok, CWC

Rhodesian

30.05.2015' - II Konkursowe Biegi Coursingowe Rhodesian Ridgeback w Ossach. 

Naszą hodowlę godnie reprezentowały Waśkowe dzieciaki, czyli Luna i Leon, rodzeństwo z miotu L !

I tym razem Luna i Leon pobiegli wspaniale i uplasowali się na lokatach:)

LUTALO CHANGA Makorikori 'Leon' - 2 lokata (czerwony czaprak)

LIMBER ELLA Makorikori 'Luna'- 3 lokata (biały czaprak)

Rhodesian

31 maja 2015

Były biegi coursingowe, do których zresztą wrócimy, ale teraz czas na małe podsumowanie wystawowe :)
 Poniżej wyniki z wystaw mojej LU oraz rudzielców z naszej hodowli!

30. 05.2015' Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lesznie - PRESTIGE, sędzia: Viera Staviarska (SK)

LUBAYA MANGA Makorikori 'LU' - kl. pośrednia, oc. doskonała, 1 lok, CWC, res-CACIB

RhodesianRhodesian

Rhodesian

Zdjęci dzięki uprzejmości Marioli Urbańskiej

LABONE MWINE Makorikori - kl. młodzieży, oc. doskonała, 2 lok

Rhodesian

Kasia, gratuluję i dziękuję Wam za mile spędzony czas!:)

24.05.2015' Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie /O Płock, sędzia:  Halina Kuczyńska (PL)

ASALI IPYANA Makorikori 'Akina'- kl. championów, oc. doskonała, CWC

Rhodesian

Gratuluję serdecznie !

23.05.2015' XIII Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Antoninku, O/ Poznań, sędzia: Andrzej Mania (PL)

LABONE MWINE Makorikori - kl. młodzieży, oc. doskonała, 1 lok, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie
, Zwycięzca Rasy!!

Rhodesian

Gratuluję serdecznie Kasia!

17.05.2015' XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Ustce, sędzia:  Elżbieta Sobieszczańska (PL)

LAMIA ZANTA Makorikori - kl. młodzieży, oc. doskonała, 1 lok, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
Zwycięzca Rasy!!

Rhodesian

Gratuluję serdecznie Lucyna !

10.05.2015' XXXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Rybniku, sędzia: Andrzej Brabletz (PL)
BOG sędzia: Małgorzata Supronowicz (Pl)

LUBAYA MANGA Makorikori 'LU' - kl. pośrednia, oc. doskonała, 1 lok, CWC, Najlepsza Dosrosła Suka,
Zwycięzca Rasy, 2 BOG !

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

7 maja 2015

Aktualizujemy się ponownie!

Dzieciaki z Mapkorikori znowu pobiegły:) tym razem Speed Master na CHARTcorowej Majówce w Mosznej z pomiarem szybkości !! Wyniki świetnie przedział 48 do ponad 50 km/h ! LIMBER ELLA Makorikori ponad 51 km/h najlepszy czas! w końcu to gończe, więc to zobowiązuje :)poza ładną i prawidłową sylwetką jeszcze użytkowość powinna mieć wielkie znaczenie! Cieszę, się niezmiernie, że pisaki z mojej hodowli, biegają jak na rodezjany przystało, a nawet i lepiej :)

Brawo Kochani !! Jestem z Was dumna!!

Poniżej Wena (miot A) oraz Luna, Leon i Frugo rodzeństwo z miotu L!!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian Rhodesian

1 maja 2015

Składamy kolejne życzenia dla naszych podopiecznych! Tym razem psiaki z miotu W obchodzą swoje 5 urodziny !! Jest on szczególnie bliski mojemu sercu, gdyż to pierwszy miot urodzony w naszej hodowli!

Rudzielcom życzymy kolejnych szczęśliwych lat w zdrowiu, wszystkiego najlepszego !!

29 kwietnia 2015

Dzisiaj nasz miot 'A' obchodzi swoje 2 urodziny !!! Wszystkiego najlepszego dla naszych wychowanków!!

Sto lat !!

23 kwietnia 2015

Czas na małą aktualizację!

18-19 Kwietnia odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska CACIL/CCWC (zawody chartów) połączone z I Konkursowymi Biegami Coursingowymi Psów Rasy Rhodesian Ridgeback!
Było więc pracowicie, gdyż impreza organizowana przez mój rodzimy, bytomski oddział ZKwP więc wszystkie ręce do pracy były mocno zaangażowane, łącznie z moimi :)

Mimo niesprzyjającej pogody bawiliśmy się doskonale, nasze rodezjany świetnie sprawdziły się na torze 700m ( coursing terenowy) i pokazały, że nie tylko charty potrafią dobrze biegać !

No to czas na małe podsumowanie wyników  I Konkursowych biegów coursingowych psów rasy Rhodesian Ridgeback  dla psów z naszej hodowli :)
Sędzia : Wiesław Siemiątkowski (Pl)

Psy:
1. LUTALO CHANGA Makorikori - I lokata - pkt 190/200
2. CAMARA RAFIKI Makorikori - II lokata - pkt 183/200 ex aequo HOMER Pręgowce z Jasienia
4. LENGO ZINZO Makorikori - IV lokata - pkt 157/200
5. WAMWARA AZIZ Makorikori - V lokata - pkt 147/200

Rhodesian Rhodesian

Suki:
1. AWENA HANIUNI Makorikori - I lokata - pkt 195/200
2. WACEERA AJIA Makorikori - II lokata - pkt 188/200
4. LUBAYA MANGA Makorikori - IV lokata -pkt 178/200
5. LIMBER ELLA Makorikori - V lokata -pkt 164/200

RhodesianRhodesian

Zatem nasze psy na lokatach, jedynie na 3 miejscu w psach i sukach stanęły rodezjany z innym przydomkiem hodowlanym! jestem dumna z moich psów Wasery i LU oraz  moich wychowanków, którzy idą w ślady swoich matek Gabby i Waśki  i biegają równie dobrze jak one !! :)

Wszystkim jeszcze raz gratuluję serdecznie, dziękuję za przybycie i udział w zawodach! Mimo niesprzyjającej pogody daliśmy radę :) a co najważniejsze nasi 'afrykańscy zawodnicy' dali radę i nie dali się przegonić niesprzyjającej dla nich aurze !

Foto: Joanna i Grzegorz Kuliś, dziękuję !

Po zawodach spędziliśmy razem przemile czas na Chechle!

Rhodesian Rhodesian

Rhodesian

I jeszcze spotkała mnie bardzo miła niespodzianka od moich RR-owych rodzin Dostałam piękny urodzinowy tort z collagem, oczywiście w pełni rodezjanowym, aż łezka mi się zakręciła...  :) Dziękuję Wam jeszcze raz moi Kochani !!

Rhodesian Rhodesian

6 kwietnia 2015

I kolejny rok razem !  
Dzisiaj moja ukochana Gabby kończy osiem lat!! Mój najwspanialszy przyjaciel i wieczny uparciuch :)

Sto lat słoneczko :)

Rhodesian

26 marca 2015

Nasze rudzielce z miotu C kończą dzisiaj 3 lata!!! Wszystkiego najlepszego dla naszych wychowanków !!

Rhodesian

STO LAT!!

20 marca 2015

20.03.15' Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Katowice, sędzia: Miodrag Vretenicić  (MNE)

AWENA HANUNI Makorikori 'Wena' - kl. pośrednia, oc. doskonała, 3 lokata

Rhodesian

Asia, gratulacje Kochana !!

 

15 marca 2015

Chwalimy ponownie córkę naszej Gabby - Akinę z miotu A !!

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Włocławek, sędzia: Marian Paweł Bocianowski (Pl)

ASALI IPYANA Makorikori 'Akina'- kl.pośrednia, oc dosk, 1 lok, CWC

Rhodesian

Akina otrzymała kolejny wniosek CWC i tym samym ukończyła Championat Polski!!

Marta, Łukasz serdeczne gratulacje!!

9 marca 2015

08.03.15' Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Drzonków O/Z. Góra, sędzia: Piotr Król (Pl)

LABONE MWINE Makorikori - kl. młodzieży, oc. doskonała, 3 lokata

Rhodesian

AWENA HANUNI Makorikori 'Wena' - kl. pośrednia, oc. doskonała, 4 lokata

Gratulacje Kochani !

6 luty 2015

Dzisiaj nasi wychowankowie z  'miotu L' zatem i nasza Lubaya obchodzą swoje 1 urodziny !!
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów :)

Rhodesian

24 stycznia 2015

Nowy sezon wystawowy rozpoczęty sukcesami psiaków z naszej hodowli :)

18.01.2015' - IV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Sosnowcu, sędzia: Anna Rajs (PL)

LUBAYA MANGA Makorikori 'Lu' - kl. młodzieży, oc. dosk., 1 lok, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie !!

Rhodesian Rhodesian Rhodesian

Nasza Lubaya otrzymała kolejny tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym w wieku 11 miesięcy ukończyła
Młodzieżowy Championat Polski !!

 

AWENA HANUNI Makorikori 'Wena' - kl. pośrednia, oc. doskonała, 2 lokata

Rhodesian

Gratulacje Asia !!

 

 

11.01.2015' V Karnawałowa Wystawa psów Rasowych w Gdańsku, sędzia: Andrzej Brabletz (PL) 

AJAMU JABARI Makorikori 'Feo' - kl. pośrednia, oc. dosk., 1 lok, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Rasy !!

Rhodesian

 

 

LAMIA ZANTA Makorikori -kl. młodzieży, oc. dosk, 1 lok, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie !!

Wielkie gratulacje dla właścicieli :)

Witamy w Nowym Roku !

 

17 stycznia 2015

Rok 2014 za nami, zdecydowanie należy go zaliczyć do bardzo udanych dla naszej hodowli, także pod kątem sukcesów wystawowych, zatem pokusiłam się na małe podsumowanie:)

Moi wychowankowie wspaniale radzili sobie na wystawach, psiaki z ‘miotu L (Waśka x Luksus)  to już młodzież, więc z powodzeniem zaczynają przygodę wystawową!

Natomiast  rok 2014 zdecydowanie należał do  psiaków z  miotu A po naszej Gabby i Akono!!

Poniżej psiaki z ‘miotu A’,  które dołączyły do grona championów z naszej hodowli !

 

AJABU AKONO Makorikori Aki’Młodzieżowy Champion Polski

Rhodesian

ATI KAIN Makorikori  ‘Ati’ - Młodzieżowy Champion Serbii

Rhodesian

ASALI IPYANA Makorikori  Akina’ - Młodzieżowy Champion Polski

Rhodesian

AWENA HANUNI Makorikori Wena- Młodzieżowy Champion Polski

Rhodesian

AJAMU JABARI Makorikori  ‘Feo’ Młodzieżowy Champion Polski , Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014'

Rhodesian

 

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim naszym RR rodzinkom  za wspaniałą pracę ze swoimi psiakami, za troskę , trening a w rezultacie wspaniałe efekty Waszej pracy!!
Doceniam bardzo Wasze zaangażowanie i oczywiście życzę Wam i sobie dalszych sukcesów nie tylko wystawowych :)

Dziękuję Wam moi Kochani:)

**

Jesteśmy na: Facebook Forum Rasy Rhodesian Ridgeback

**

 

  ARCHIWUM 2014
ARCHIWUM 2013 ARCHIWUM 2012
ARCHIWUM 2011 ARCHIWUM 2010
ARCHIWUM 2009 ARCHIWUM 2008

**

 


© Izabela Gołąb - Hodowla Rhodesian Ridgeback | Projekt Ane-Mon 2009 |Wszelkie prawa zastrzeżone
FCIZKwP*