Nowości O nas Hodowla
Nasze championy Rozmaitości Linki Kontakt
 
 
Wydarzenia 2009 roku

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego, w nadchodzącym Nowym Roku 2010 - życzy Iza z rodzinką & Gabby

 

2009-12-25

Wraz z życzonkami świątecznymi, otrzymałam od Nikoli fotki, z Gabby bratem Gafferem... Oto Gaffer, w świątecznej oprawie:)

2009-11-14

Co nowego?

Mamy wreszcie piękną, polską jesień! Pogoda sprzyja spacerom a także fotografii...Dzisiaj przywitaliśmy gości, którzy trochę zboczyli z drogi jadąc na kielecką wystawę. Gabby była zachwycona, pojawił się w naszym domu Nurek wraz ze swoją pańcią Jolką:)) Obowiązkowo zaliczyliśmy spacerki na naszych ulubionych górkach, pogoda rozpieszczała zarówno nas jak i psy, które szalały bez końca! Dzięki uprzejmości Joli zamieszczam fotki jej autorstwa w naszej galeri!!!

2009-11-08

Tego dnia byliśmy na wystawie międzynarodowej w Poznaniu. Pojechliśmy bardziej towarzysko, by spotkać się z Nikolą i Gafferem. Tym razem nasze leogingerki zajęły trzecie lokaty, z ocenami doskonałymi. Później odpoczywały aktywnie, jak na rodezjany przystało:) Nikola, dzięki za miłe spotkanie!

2009-10-24

Przez dłuższy czas nieaktualizowaliśmy naszej strony, ale nie próżnowaliśmy:) Prawda jest taka, że cały czas trwały prace związane ze zmianą szaty graficznej, choć nie tylko...pojawiło się także trochę nowości. Zapraszamy do przeglądania!

 

Rhodesian

2009-09-27

Niedzielę spędziliśmy na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu. Wystawę można zaliczyć do udanych, dopisywała pogoda i miłe towarzystwo. Gabby zaprezentowała się fajnie, a sympatyczny sędzia, Claudio de Giuliani bardzo dokładnie oceniał nasze psy.

Gabby - III miejsce w swojej klasie, ocena doskonała!

2009-09-13

Dzisiaj, po dłuższej przerwie byliśmy z "naszą rudą" na wystawie Krajowej w Chorzowie- II miejsce w klasie championów, ocena doskonała!

 

 

2009-07-31

Mamy lato, wakacje, piękną pogodę...a ja mam uprawnienia trenerskie !!!

Dzisiaj właśnie zakończyłam PODSTAWOWY KURS TRENERSKI w świetnej, psiej szkole "Wesoła łapka" Jacka Gałuszki. W tym miejscu pragnę podziękować Jackowi, za zaangażowanie, przekazaną wiedzę oraz mile spędzony czas. Zaś całej ekipie II edycji kursu dziękuję za miłe towarzystwo i atmosterę:) Miło było Was poznać!

Więcej na temat kursu możecie przeczytać, w dziale Rozmaitości. Zapraszam !!!

 

2009-06-07
W galerii fotki z treningów agility. Wystartowałyśmy!!!

Rhodesian

Po majowych szaleństwach, związanych z organizacją wystawy klubowej oraz rodzinnych imprezach, nadszedł dla nas upragniony czas, na odpoczynek i wspólną zabawę...

Na zajęcia agility czekaliśmy od jesieni i w końcu wystartowaliśmy z końcem maja. Ja jestem zachwycona, nasza ruda także bawi się dobrze. Agility, to świetna forma aktywności i zabawy, zarówno dla psa, jak i przewodnika...Pies ma nowe wyzwania, my oczywiście też. Dodatkowy bonus dla nas, to możliwość polepszenia swojej kondycji i koordyncji ruchów:))

Jest wesoło, bo śmiesznie! Śmiejemy się z własnych błędów, psy jednak są doskonalsze:)) no i bakcyl został połknięty, więcej fotek z zajęć w naszej galerii. Zapraszamy!

**

Rhodesian

Tego samego dnia, nieco później odbył się pierwszy polski coursing rodezjanów... nasza Gabby pobiegła fantastycznie...zajęła I miejsce!!! Uzyskała największą, ilość punktów 40! (psy i suki) nie pozostawiając sędziemu Siejkowskiemu żadnych wątpliwości...Myślę że to tylko kwestia czasu, kiedy zaczniemy organizować reguralnie coursingi dla naszych rudzielców! 

Obecnie, zaczęłyśmy się bawić na zajęciach agility, fotki będą wkrótce, kiedy już będziemy mogły coś sobą zaprezentować:))

**

 

Rhodesian

Zdjęcia dzięki uprzejmości Moniki Milian i Adama Klasika

Druga wystawa klubowa, odbyła się tym razem w Bytomiu, naszym rodzinnym mieście, niestety bardzo deszczowym tego dnia, co zresztą widać na zdjęciach...
Byliśmy totalnie przemoczeni, zmęczeni ale bardzo zadowoleni... Gabby III lokata, ocena doskonała, ze świetnym opisem. Jest to dla nas duże uznanie, biorąc pod uwagę fakt, iż zaproszony sędzia Jan Coppens, to doświadczony hodowca ridgebacków i znawca rasy.

**

2009-04-19
Wczoraj na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Częstochowie nasza Gabby spisała się rewelacyjnie!!! Otrzymała kolejne CWC, zdobyła tytuł Najlepszej Suki w Rasie i wygrała całą rasę-BOB. Radość była wielka.

**

2009-04-02
GABBY GAYLE Leo Ginger w III rankingu wystawowym Klubu Rasy Rhodesian Ridgeback zajeła zaszczytne III miejsce !!! Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że przyszły rok też nam będzie sprzyjał.

**

2009-03-01
W niedzielę, na wystawie Champion of Champion w Lesznie
Gabby Gayle zajęła II lokatę.

**

2009-01-23
W piątek, na Krajowej wystawie w Głogowie Gabby Gayle zajęła I lokatę
uzyskała CWC i tym samym ukończyła Championat Polski.

**

 


© Izabela Gołąb - Hodowla Rhodesian Ridgeback | Projekt Ane-Mon 2009 |Wszelkie prawa zastrzeżone
FCIZKwP*