ro054

Mercedes – domowo  Rózia, jest absolutnie przepiękną przedstawicielką rasy!

Mercedeska jest córką mojej ukochanej i szalonej Lu – Lubaya Manga Makorikori, po przystojnym Australijczyku Mavericku – Macumazahn Qwandoya Top Gun.

Kiedy, u Lu potwierdziliśmy ciążę, to już wtedy wiedziałam, że jeśli tylko natura będzie łaskawa  to jedna sunia zostanie z nami. I tak się stało, Lusia dała nam zdrowe, cudne i piękne potomstwo, urodziło się 8 szczeniąt, w tym  tylko trzy sunie, no i jedna gwiazdeczka była nasza 
Rózia jest radosnym, miłym i bezproblemowym psem rodzinnym, na spacerach pełna energii i żywiołowa, a w domu nienarzucająca się swoją obecnością ruda dama. Przyjazna w stosunku do ludzi, dzieci i zwierząt. Absolutnie jest to moja sunia, mocno związana ze mną, wpatrzona i podążająca za mną zawsze, uwielbiamy się wzajemnie! Lubi wszelaką aktywność, kocha jeść, więc często asystuje w kuchni, no i wylegiwać się na sofie, a najlepiej przy mnie no przy kominku też jest fajnie 

Mercedeska ponadto jest elegancką sunią,  o pięknym wyrazie, ciemnym oku, przepięknej rzeźbie głowy, ma doskonałą górną i dolną linie, świetne kątowania kończyn i perfekcyjny, obszerny ruch! Jest doceniana przez sędziów na wystawach, uzyskuje piękne wyniki na wystawach, w bardzo młodym wieku 9 m-cy, zaledwie w 3 wystawy ukończyła Młodzieżowy Championat Polski, a w pierwszym możliwym terminie ukończyła Championat Polski.
Obecnie jest na półmetku do Międzynarodowego Championa Piękności -Interchampion (C.I.B ) oraz na finiszu do Grand Championa Polski.
Rok 2019 zamknęliśmy sukcesami, w Kielcach moja Mercedeska zdobyła tytuł Zwycięzcy Polski, a na ostatniej grudniowej wstawie uzyskała nominację na Crufta!

Scroll to Top