2 lata/years

Lubaya Manga – domowo Lu, ale także pieszczotliwie Lusia bądź  Luśka 🙂  to suczka z naszego miotu L, po mojej i przeze mnie wyhodowanej kochanej Wasi !
W miocie L (Waśka x Luksus) urodziło się 13 pięknych szczeniąt, no i jedno z nich zostało z nami. Lu od małego ukradła moje serce, wiedziałam od początku , że zostanie z nami. Jako szczeniak była rozbrykana, łobuzowata i hej do przodu, ciekawska, wszędobylska, a ja uwielbiam takie psy! Więc sprawa była przesądzona:)

Obecnie Lu jest dość dużą ale piękną i  fit suczką, o prawidłowej budowie, mocnej kości,  z piękną rzeźbą głowy i ciemnym okiem, a co najważniejsze o pięknym, wydajnym i obszernym ruchu ! Lubaya jest też Championem Polski i Młodzieżowym Championem Polski!

Jednakże najważniejsze jest to, że  Luśka podobnie jak jej matka jest psem bezproblemowym, niekonfliktowym, o żywiołowym temperamencie!

Jak typowy rodezjan uwielbia spacery, bieganie, ma świetny nos, tropienie to jest to co lubi najbardziej, choć w coursingach też biega, ale już nie ma takiego zacięcia jak jej mama Waśka ! Jest przyjazna w stosunku do ludzi i zwierząt, lubi dzieci, choć nie wychowała się z małymi dziećmi! Moje ludzkie dzieci, to już dorosłe towarzystwo!

Zapomniałam napisać, że kocha jeść! 🙂 no ale to też dla RR typowe! przecież są wiecznie głodne!

Scroll to Top